На Черкащині стартувала інформаційна кампанія про систему забезпечення якості освіти

Опубліковано: 12.04.2021
На Черкащині стартувала інформаційна кампанія про систему забезпечення якості освіти

Державна служба якості освіти запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Про це Суспільному повідомила начальниця управління Державної служби якості освіти у Черкаській області Оксана Компанієць.

У межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба.

Зробили це для того, щоб інформувати батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим. “Якісна школа – це результат співпраці засновника, директора, вчителів, учнів і батьків. Для того, щоб навчання було якісним, потрібне взаєморозуміння та прагнення до розвитку свого закладу освіти. Саме про це йде мова в інформаційній кампанії. Вона дає вичерпні відповіді на запитання, як конкретно директори шкіл, вчителі, батьки, громада можуть долучитись до розвитку закладу освіти та зробити його кращим, – розповіла Оксана Компанієць.

Забезпечення поліпшення якості освітньої діяльності може бути реалізоване через процедури самооцінювання або проходження інституційного аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси.

На інформаційному ресурсі, презентованому в межах кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа.

Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу. З інформаційним ресурсом, створеним в межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за посиланням, а ролики розміщені на ютуб-каналі Служби.

Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.