Уманський міський голова Ірина Плетньова підписала Меморандум про співпрацю з Українською асоціацією енергосервісних компаній

Опубліковано: 14.04.2021
Уманський міський голова  Ірина Плетньова підписала Меморандум про співпрацю з Українською асоціацією енергосервісних компаній

Сьогодні відбулася робоча нарада за участі Уманського міського голови Ірини Плетньової, керівників відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Уманської міської ради та Головою Української асоціації енергосервісних компаній – Олексієм Корчмітом.

Возможно, это изображение (наручные часы и в помещении)

Про це міський голова інформує на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)


Під час наради було обговорено ряд питань, що стосувались енергоефективності, енергозбереження, залучення відповідних інвесторів в бюджетну сферу з енергосервісними договорами, енергомоніторингу, умов визначення переліку першочергових об’єктів для впровадження даних послуг.

Возможно, это изображение (2 человека и люди стоят)


У результаті перемовин Уманський міський голова Ірина Плетньова підписала меморандум про співпрацю Уманської міської ради з Українською асоціацією енергосервісних компаній.

“ВПЕВНЕНА, ЩО ТАКА СПІВПРАЦЯ ДАСТЬ ПОЗИТИВНІ РЕЗУЛЬТАТИ НА БЛАГО РОЗВИТКУ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ. ПРАЦЮЄМО ДАЛІ”, – НАГОЛОСИЛА ПАНІ-МЕР.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.