Ремонт Уманського міського будинку культури імені Ю.Смолича розпочнеться в травні (ВІДЕО)

Опубліковано: 19.04.2021
Ремонт Уманського міського будинку культури імені Ю.Смолича розпочнеться в травні (ВІДЕО)

Стан Будинку культури в центрі Умані – реальна проблема, яка багато років турбує уманчан.

Зараз він дійсно в жахливому стані. Адже, на жаль, за останні роки жодна місцева влада не приділяла цьому питанню уваги, тому відбувся занепад приміщення.

Ця будівля знаходиться у центрі міста, на площі Соборності, яку було реконструйовано у 2019 році за ініціативи народного депутата України Антона Яценка.

Сьогодні Антон Яценко у своєму відеоблозі на сторінці Facebook повідомив уманчанам хорошу новину – невдовзі Будинок культури буде відремонтовано.

Парламентар зазначив, що багато разів отримував звернення щодо цієї проблеми, тому це питання є дуже актуальним.

Антон Яценко додав, що відповідні ремонтні роботи почнуться вже в травні.

Він подякував голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Скічку, який відгукнувся на його звернення і на звернення Уманського міського голови Ірини Плетньової. Таким чином, не ремонт приміщення було виділено близько половини необхідної суми, а це 23, 5 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку. Іншу частину коштів буде виділено з міського бюджету, а також шукатимуть додаткові джерела фінансування.

Але народний депутат зазначив, що приблизно протягом року буде реконструйовано Будинок культури і він стане ще однією окрасою міста Умань і там буде проходити багато цікавих заходів.

«ВІРЮ, ЩО ПАНДЕМІЯ КОРОНАВІРУСУ НЕВДОВЗІ ЗАВЕРШИТЬСЯ І МИ ЗМОЖЕМО ВСІ ЖИТИ ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ. ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!», – ДОДАВ ПАРЛАМЕНТАР.

Він зауважив, що спільно з Іриною Плетньовою вони будуть і надалі відстоювати інтереси уманчан та працюватимуть над розвитком міста. А народний обранець працюватиме ще й над розвитком Черкащини і безпосередньо всього Уманського району.

Нагадаємо, відкриття оновленої площі Соборності та Центрального парку відбулось 27 червня 2019 року.

Фото з мережі

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.