Які дороги Уманському районі будуть відремонтовані цього року? (ВІДЕО)

Опубліковано: 20.04.2021

На Черкащині дуже багато доріг, які давно потребують капітального ремонту.

У своєму відеоблозі на сторінці у Facebook народний депутат України Антон Яценко прозвітував про свою діяльність у питанні ремонту доріг загальнодержавного значення.

Парламентар повідомив, які дороги буде відремонтовано вже цього року, зокрема:

1. Дорога T-02-02 Могилів – Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань на ділянці від повороту на Умань до села Громи (у напрямку Умань – Юрківка);

2. М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на ділянках від села Оксанина Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю та між селищем Бабанка і селом Гродзеве;

3. Т-24-03 Орадівка – Христинівка – Жашків – Корсунь-Шевченківський – Мошни на ділянці на ділянках:

– Христинівка – Монастирище;

– Монастирище – Жашків;

– Жашків – Лисянка.

4. Дорога Т-24-05 Жашків – Буки – Озірна на ділянці Жашків – Буки;

5. Дорога Т-24-06 /М-05/ – Маньківка – Іваньки – Буки на ділянках від траси Київ – Одеса до смт Маньківка та від смт Маньківка до смт Буки;

6. Дорога Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань (траса «Умань – Черкаси») на ділянці між селами Легедзине – Доброводи.

Дорогам в Уманському районі бути! (ВІДЕО)

«ВДЯЧНИЙ ГОЛОВІ УКРАВТОДОРУ ОЛЕКСАНДРУ КУБРАКОВУ, ГОЛОВІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРУ СКІЧКУ ЗА ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ У ТОМУ, ЩО ЗА МОЇМ ЗВЕРНЕННЯМ, ЯК НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ, ЗАЗНАЧЕНІ ДОРОГИ БУЛО ВКЛЮЧЕНО ДО ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»», – ДОДАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ.

Зауважимо, свого часу народному обранцю вдалось добитись фінансування на ремонт проблемних ділянок дороги М12 у напрямку Умань-Христинівка, яку в народі називали «дорогою смерті». Протяжність цього шляху – 27,7 км. А також зроблено реконструкцію двох шляхопроводів, які проходять через село Сичівка та у напрямку сіл Орадівка-Розсішки Христинівського району.

Які дороги Уманському районі будуть відремонтовані цього року? (ВІДЕО)

Також за зверненням парламентаря було відремонтовано три найпроблемніші ділянки дороги у напрямку Умань – Юрківка, що проходить по трасі Умань – Бершадь.

Які дороги Уманському районі будуть відремонтовані цього року? (ВІДЕО)

Також зараз триває ремонт дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький — Знам’янка на ділянці від села Оксанина Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю. Фінансування на ремонт цієї ділянки було виділено за зверненням народного обранця.

Які дороги Уманському районі будуть відремонтовані цього року? (ВІДЕО)

Він пообіцяв й надалі працювати над вирішенням питання ремонту доріг.

Нагадаємо, Антон Яценко є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд). Це дало можливість у декілька разів збільшити фінансування на ремонт доріг в цілому в Україні і безпосередньо в Черкаській області.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.