Операція й тривале лікування чекає на підлітка, якого вдарило струмом у Смілі

Опубліковано: 21.04.2021

Операція й тривале лікування чекає на підлітка, якого вдарило струмом у Смілі

Фото: “Суспільне”

16-річного Артема Свириденка вразило струмом на залізниці. Нині він у тяжкому стані, його оперуватимуть.

Про це розповідає “Суспільне”.

До Першої міської лікарні Черкас юнака привезла швидка з опіками 50 відсотків тіла.

– Ми весь час проводимо пацієнту інтенсивну терапію, застосовуємо антибіотики. Стан був тяжкий. Нині проводимо лікування шоку, плануємо провести першу операцію – будемо чистити рани від неживих тканин, які можуть отруювати організм та провокувати інфекційні захворювання. Також будемо закривати рани біологічним матеріалами, – розповів лікар опікового відділення Першої міської лікарні Роман Похилюк.

Лікар зазначив, що прогнози роботи зарано, лікування триватиме орієнтовно два місяці. Планується щонайменше три пересадки шкіри.

– Якщо все добре складеться, дитині знадобиться серйозна реабілітація, яка може тривати роки, – додав лікар.Операція й тривале лікування чекає на підлітка, якого вдарило струмом у Смілі

Фото: “Суспільне”

Мама юнака Тетяна Шевченко, розповіла, що в неділю, 18 квітня, її син разом із однокласником вирішили покататися на велосипедах. Проїжджали й повз місцеву залізницю. Як їй пояснив товариш сина, Артем із цікавості виліз на цистерну, де його вдарило струмом.

– Я запитувала у сина, чи пам’ятає він щось. Він сказав, що нічого. Чому він туди поліз, теж не пам’ятає. Однокласник говорив, що йому просто стало цікаво, – пояснила мама підлітка.

За її словами, бесіди щодо поведінки на залізниці із сином проводила. Чому так сталося, жінка не знає і сподівається на швидке одужання дитини.

– Він усе знав про безпечне поводження, тому я навіть не знаю, що сказати. Я не вірю, що це з нами сталося. Ми впевнені, що він одужає, тому що він залишився живим, – переконана жінка.

Подія сталася 18 квітня о 13:00 на станції Шевченка на даху цистерни.

– Усю станцію загородити немає можливості, бо це дуже велика територія. До того ж станція розділяє місто на дві частини, з обох боків живуть люди. У нас є спеціально облаштовані мости, але люди часто їх ігнорують, а це дуже небезпечно для життя, оскільки контактний провід візуально визначити не можна, – прокоментував керівник залізничної станції Олександр Рудецький.

Із його слів, до контактного проводу не можна наближатися ближче, ніж на два метри, бо він може вразити струмом.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.