У Черкасах через дитячі пустощі на виклик приїхали три екстрені служби

Опубліковано: 30.04.2021
У Черкасах через дитячі пустощі на виклик приїхали три екстрені служби
фото тематичне

Учора в диспетчерську екстренки подзвонила дитина і попросила приїхати швидку до її мами. Сказала, що її мама захворіла і втратила свідомість. Поряд нікого не було з дорослих, до сусідів дівчинка не могла вийти, бо двері були зачинені на ключ.

Про це повідомляє пресслужба КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”. 

Диспетчер намагалася дізнатися адресу, бо дівчинка сказала, що живе у Черкасах, біля великого «Делікату», з вікна бачить маленький жовтий магазинчик і дитячий майданчик. Потім таки назвала вулицю й будинок. Дівчинка дзвонила тричі, пообіцяла чекати швидку біля вікна, щоб її було видно. І потім телефон було вимкнено.

За вказаною адресою виїхала бригада екстренки, також екіпаж поліції та рятувальники. У вказаній квартирі проживають люди, які швидку не викликали. Працівники екстрених служб опитали мешканців будинку, але ніхто не знав, де саме перебувала дівчинка.

До самого вечора диспетчер екстренки дзвонила за номером і таки нарешті, коли телефон увімкнули, відповіла жінка. Вона сказала, що не знала, що її дитина гралася і телефонувала в екстрену службу. Повідомила, що вони з іншого міста, приїхали в гості і знаходяться зовсім не за тою адресою. І вона не винна, що її дитина сама набирала «103». Працівники екстренки написали заяву до поліції про хибний виклик. Адже на цей виклик були задіяні фахівці трьох екстрених служб.

Працівники Центру наголошують: «103» – це номер екстреного виклику, за яким цілодобово диспетчери екстренки на зв’язку для допомоги людям у невідкладних станах. Пам’ятайте про те, що кожна витівка за номером «103» може вартувати комусь втрати здоров’я або навіть життя.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.