СБУ заблокувала незаконну реалізацію корисних копалин на Черкащині

Опубліковано: 01.05.2021
СБУ заблокувала незаконну реалізацію корисних копалин на Черкащині

Служба безпеки України викрила посадовців комунального підприємства Черкаської районної ради на розкраданні ввірених їм на зберігання корисних копалин. За даними слідства, посадовці організували незаконну реалізації масштабних партій піску комерційним структурам.

Про це повідомляє пресслужба СБУ в Черкаській області.

З метою приховати справжні обсяги торгівлі ділки вносили у бухгалтерську документацію недостовірні дані щодо об’ємів продажу корисних копалин. Гроші отримували готівкою. За попередніми оцінками сума збитків становить понад 1,6 мільйона гривень.

Правоохоронці провели невідкладні слідчі дії в офісі комунального підприємства та вилучили фінансово-бухгалтерську документацію, яка підтверджує функціонування протиправної оборудки.

СБУ заблокувала незаконну реалізацію корисних копалин на Черкащині

У межах кримінального провадження тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Документування оборудки проводилось співробітниками УСБУ в Черкаській області під координацією Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України та процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.