Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на травень 2021 року

Опубліковано: 02.05.2021
Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на травень 2021 року
Що зірки нам пророкують: гороскоп кохання на травень 2021 року

Намагайтеся максимально використати сприятливий потенціал першої та другої декади травня, щоб стати ближче одне до одного.


Перша і друга декади травня 2021 року сприятливі для сфери особистих взаємин. Від 14 до 24 травня  — найкращий період для освідчень, одруження, сімейних урочистостей. У ці дні можна забезпечити стабільність стосунків і виправити помилки, домогтися уваги бажаного партнера.

Від 26 травня до 10 червня — коридор затемнень, тому завершення травня буде дуже складним. Початок ретроградності Меркурія від 30 травня справить на всіх гальмівний вплив. Теперішні проблеми у стосунках можуть стати причиною розриву наприкінці травня, якщо до цього намагатися постійно обходити гострі кути, щось приховувати, замість того, щоб розбиратися в причинах труднощів. Намагайтеся максимально використати сприятливий потенціал першої та другої декади травня, щоб стати ближчими одне до одного.

Після 24 травня — особливо важкий період, можуть розкритися подробиці особистого життя, можливі провокації з боку суперників і суперниць. В цей час плітки і чутки поширюються дуже швидко, прояснюються таємниці, важко дізнатися, що є правдою, а що — вигадкою.

Уникнути сварок, образ, непоправного розвитку подій можна, якщо вчасно переглянути своє минуле, відкрито поговорити з коханою людиною, виявити всі слабкі місця у стосунках і спробувати спільними зусиллями їх зміцнити.

Більше про астрологію ви можете знайти на YouTube-каналі астрологині Марини Скаді.

ОВЕН


Інстинкти домінують над розумом, внутрішня нервозність призводить до помилкових дій і вчинків. Бажання з партнером часто можуть не збігатися, що сприяє конфліктам і психічній напруженості у стосунках. Складний період для сімейних стосунків. Важливо керувати своїми емоціями і враховувати інтереси близьких людей.

Не упускайте сприятливий фон 14-24 травня, оскільки наприкінці місяця можливий серйозний конфлікт або навіть розрив стосунків. Спілкування з жінками здатне викликати особливо сильне роздратування. Звести до мінімуму неприємний потенціал кінця травня можна, якщо свою підвищену психічну енергію направити на фізичні справи, наприклад, розгорнути бурхливу діяльність на домашніх полях.

ТЕЛЕЦЬ


Легкість контактів і гра уяви роблять цей місяць дуже цікавим. Можливі несподівані зустрічі з колишніми коханими, з’ясування стосунків, що сприяє переживанням і нелогічния вчинкам. У процесі роботи, розмов, поїздок або відряджень, може виникнути значна цікавість до представника протилежної статі.

У приємному співрозмовникові можна побачити раптом чарівну жінку або привабливого чоловіка, з яким хотілося би познайомитися ближче. Кінець травня несприятливий для спільної участі з сім’єю або коханою людиною, в громадських і розважальних заходах. До кінця місяця виникають розбіжності з партнером, часто причиною можуть бути минулі стосунки, які дивним чином нагадують про себе.

БЛИЗНЯТА


Від 9 травня Венера, планета кохання і стосунків, входить у ваш знак, налаштовує вас на легку хвилю, підштовхує до нових відчуттів і нетривалих контактів. Багато зустрічей, як з давніми партнерами, так і нових знайомств. У першій і другій декадах травня вам вдається вирішити більшість наявних проблем у сфері любовних і сімейних взаємин.

Люди тягнуться до вас, ви легко входите в контакт, стаєте більш балакучими, відкритими, зовні привабливими для представників протилежної статі. Від 30 травня ваш управитель Меркурій ускладнює ситуацію, сприяє фіксації на неприємних подіях, особливо з минулого. Якщо є бажання відновити стосунки, то третя декада травня чудрово для цього підходить.

РАК


Перша половина травня підходить для того, щоб висловити свої почуття і інтереси, прийти до спільної думки у важких сімейних і любовних запитаннях. На особисті стосунки сильний вплив надають фінансові теми, які встануть гостріше до кінця травня. Виникнуть ситуації непростого вибору між матеріальними справами і сферою кохання.

У першій і другій декадах травня випадкові зустрічі можуть привести до дружніх стосунків, кохання, швидше за все не вийде або воно виявиться швидкоплинним і вичерпається в той момент, коли вам із партнером нічого буде сказати одне одному. Можливе розчарування або омана щодо ваших нинішніх стосунків. До кінця місяця активізуються кармічні взаємини, вони проявлять те, чого ви хочете уникнути.

ЛЕВ


Ви отримаєте радість від спілкування з коханими і членами сім’ї. Прекрасні стосунки з дітьми і родиною. Травень ви можете з успіхом використовувати для гармонізації стосунків із протилежною статтю, для встановлення миру і злагоди в родині або в парних стосунках. Хороший період для заручин, одруження, для висловлення своїх почуттів і прихильностей.

У третій декаді місяця починається несприятливий період, з’являється схильність до любовних авантюр, які можуть привести до серйозних неприємностей. Події у сфері кохання, як хороші, так і не дуже, що відбуваються цього місяця, буде мати далекі наслідки. До кінця травня можливі конфлікти з партнером, через різні думки або неузгодженості дій.

ДІВА


Багато клопоту і метушні протягом місяця, на особисте життя не вистачає часу, завантаженість роботою викликає втому і навіть погіршення самопочуття. В особистих стосунках відбуваються зміни, які можуть бути вдалі, якщо ви використовуєте сприятливий потенціал першої та другої декади травня.

Цей період можна використовувати для аналізу своїх уподобань і почуттів, бо в цей час ви правильно оцінюєте партнера і його до вас ставлення. Перша і друга декади травня — хороший період для планування сім’ї, її поповнення. Від 30 травня ваш управитель Меркурій переходить у ретроградний рух. До кінця місяця непотрібні або зустрічі, що не відбулися, побачення, можуть негативно відбитися на самооцінці і призвести до депресії.

ТЕРЕЗИ


Сприятливий місяць для сфери особистих взаємин. Можливо нове приємне знайомство, отримання позитивних емоцій, подарунків і похвали, розумні розваги. Особливо легко зав’язуються зв’язки в дорозі, з’являється схильність до легкого флірту, який ні до чого не зобов’язує, ніж до серйозних стосунків, хоча всі атрибути залицяння можуть бути присутніми.

Посилюється ваша зовнішня привабливість, вам вдається впливати на кохану людину і домагатися бажаного. Використовуйте цей період для гармонізації ваших романтичних стосунків і сімейних зв’язків. Займайтеся з дітьми. Травень сприятливий для виходу у світ, для заручин або одруження, для освідчень у коханні і спільних справ із романтичним партнером.

СКОРПІОН


У контактах вам допоможе дотепність і хороший смак. Посилюється пошук романтичних і сексуальних партнерів. Можливе виникнення любовних зв’язків з іноземцями або в поїздках. Увага до протилежної статі і розуміння інтересів партнера або чоловіка допоможе перетворити ваші взаємини на щось краще.

Перша і друга декади травня сприятливі для вирішення особистих і сімейних проблем. Цей період добре використовувати для зізнань, заручин, одруження, а також для сімейних вечорів та урочистостей. Ви отримаєте задоволення від розумних розваг і занять хобі разом з коханою людиною. Приділяйте більше уваги дітям, розвивайте їх, допоможіть їм з освітою, прищеплюйте їм хороші манери.

СТРІЛЕЦЬ


Підвищується ваш авторитет і значущість в сім’ї, парі, серед друзів. Це сприятливий час для планування сім’ї, розв’язання питань народження дитини. Як не парадоксально, це також хороший час для початку розлучення. 26 травня у вашому знаку відбудеться Місячне затемнення, що серйозно вплине на всі сфери життя.

До кінця місяця можлива кульмінація будь-якої ситуації, ідеї або явища, але також і завершення чогось важливого. Ви побачите результати того, що було розпочато в минулому — любовних стосунків, в яких ви зараз або ж тих, які закінчені і ви про них ліпше не згадувати. Стає очевидним те, що ховалося в тіні, і вам може відкритися таємниця. Швидше за все, вона буде стосуватися особистих стосунків — з коханими, друзями, рідними.

КОЗОРІГ


Травень може принести хороші новини щодо вашого романтичного партнера або чоловіка. Можливо, намітиться прорив в якійсь гнітючій ситуації у взаєминах або вирішиться давній конфлікт. Загострюється інтуїція, і ви можете бути дуже проникливі, настільки, що зможете без слів розуміти наміри оточення.

Крім того, цей час добре підходить завершення невдалих стосунків. Встановлюються хороші стосунки з близькими родичами, можна отримати від них підтримку, моральну і навіть матеріальну. У вашої коханої людини може бути додатковий приплив грошей, які він із задоволенням витратить на вас або спільну подорож. У першій і другій декадах травня, загалом, все щасливо, але до кінця місяця ситуація може змінитися.

ВОДОЛІЙ


Зростання доброзичливості і приязності допоможуть вам позбутися навіть від тривалих конфліктів з коханими або членами сім’ї. Посилюється рішучість у висловленні ваших почуттів і інтересів, для зізнань вашому романтичному партнерові. Можуть надходити різного роду пропозиції, особливо від представників протилежної статі.

Нудно не буде, але з іншого боку, наскільки корисно це різноманітність вам? Не варто швидко приймати рішення, зважуйте всі за і проти, дізнавайтеся партнерів. До кінця місяця можливі кардинальні події, які перевернуть ваше звичне уявлення про сферу взаємовідносин. Будьте особливо обережні в третій декаді травня, тому що легковажне знайомство і надмірна довірливість, можуть привести до матеріальних збитків.

РИБИ


Загалом будуть тенденції до гармонізації та поліпшення у сфері взаємин. Травень сприятливий для прагнень будь-якого роду, що сприяють підняттю власного авторитету і подальшого процвітання. Можливі службові романи, трансформація ділових взаємостосунків у коханні і навпаки. Прекрасний період гармонізації наявних взаємин у сім’ї та в парі. Жінки можуть розраховувати на вигоду від стосунків із чоловіками у вигляді подарунків та інших благ.

Гарний час для відпочинку, занять із дітьми. Протягом місяця багато що вдається, тому і в особистому житті ви відчуєте щастя та умиротворення. До 26 травня — сприятливі дні для освідчень, заручин, одруження, для сімейних вечорів та урочистостей, пікніків, поповнення.

Джерело: Вечірня Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.