Черкаська старшокласниця взяла участь у тренінгу з громадської активності

Опубліковано: 11.05.2021

Черкаська старшокласниця взяла участь у тренінгу з громадської активності

Старшокласниця з Черкащини взяла участь у освітньому онлайн-проєкті, який зібрав на тренінгу підлітків з усієї України. Про це Суспільному повідомила прессекретарка благодійної організації, що займалася організацією події, Софія Тарасюк.

За її словами, цьогоріч учасниками освітнього тренінгу “Youth Leadership” стали 40 підлітків. Це один із трьох тренінгів у межах онлайн-проєкту “Democracy Hub”.

Упродовж семи днів учасники говорили з лекторами про те, що таке лідерство, емоційний інтелект, демократія, а також вчилися створювати реформи та імплементувати цілі сталого розвитку в своїх громадах.

Однією з учасниць тренінгу стала Каріна Негрова з Черкащини.

“За час проєкту я сформувала для себе нову ціль: стати рушійною силою змін та брати участь в ухваленні важливих рішень на місцевому та всеукраїнському рівнях. Знання про демократичне лідерство, політичну участь та лідерські навички, здобуті на лекціях, точно стануть у пригоді”, — поділилася враженнями дівчина.

Директорка благодійної організації Аліна Носенко розповіла, що проєкт “Democracy Hub” новий, що з’явився на вимогу часу та потреби молоді.

За її словами, нині молодь цікавлять теми відповідального лідерства, демократичних цінностей та активного громадянства.

Джерело: Суспільне

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.