Черкащина приєднується до онлайн-марафону #миEUкраїна до Дня Європи

Опубліковано: 16.05.2021
Черкащина приєднується до онлайн-марафону #миEUкраїна до Дня Європи

Повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини – це світоглядні цінності, якими керуються країни ЄС. Такі самі принципи сповідують і українці.

Бути європейцем – це свідомо споживати ресурси нашої планети, відповідально ставитися до довкілля, аби вберегти нашу землю і для наступних поколінь. Обираючи відновлювальні джерела енергії, ми також робимо активний внесок у захист клімату, адже зменшуються викиди СО2 в атмосферу.

Так, енергія сонця безпечна для довкілля. Її можна виробляти поки світитиме Сонце, Окрім того, використання сонячного випромінювання можливе на всій території України.

Дедалі більше жителів Черкащини встановлюють домашні сонячні електростанції. За допомогою таких панелей можна не тільки забезпечувати потреби власних домогосподарств у електроенергії, а ще продавати вироблену електроенергію державі за «зеленим» тарифом.

Пересвідчитися в позитивній тенденції можна скориставшись інтерактивною мапою розташування об’єктів альтернативної та відновлювальної енергетики: https://cutt.ly/RbFZmJb

Наразі на мапі відмічені 29 сонячних електростанцій загальною потужністю 67,28 МВт, 12 малих гідроелектростанцій загальною потужністю 7,69 МВт та 3 когенераційних установок на біопаливі та біогазі – 16,6 МВт. 

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.