Мішки з гумовою крихтою стали об’єктом скандалу в Катеринополі

Опубліковано: 22.05.2021
Мішки з гумовою крихтою стали об’єктом скандалу в Катеринополі

Катеринопільчани – спортивна громада. У пошані тут футбол, волейбол, теніс, скандинавська ходьба. Тож до питань спорту в Катеринополі ставляться з особливим пієтетом.
Якось ми писали про скандал навколо ремонту поля для міні-футболу. Місцевим футболістам не сподобалась якість нового штучного покриття. Згодом керівництво пообіцяло його підрихтувати. З цією метою закуплено було кілька мішків з гумовою крихтою й вивантажено поблизу футбольного майданчика. На жаль, заздалегідь – задовго до початку ремонту. Це викликало черговий скандал.

Мішки з гумовою крихтою стали об’єктом скандалу в Катеринополі


– Шановні батьки! Небезпека ближче, аніж ви думаєте! – написав Михайло Цимбаленко у мережі «Фейсбук» 12 травня. – Уже більше місяця біля недоробленого штучного поля стоять великі мішки з гумою. Однак два з них уже впали! Хто не знає, то вага одного – близько тонни. І найгірше у цій ситуації не те, що поле не можуть доробити, а те, що діти граються біля тих мішків, вилазять на них. Навіть страшно уявити, що може бути! Безвідповідальність В. Короля, директора ДЮСШ, просто зашкалює. Невже за місяць не можна було розібратися з цими мішками? Спортсменів «годують» обіцянками, що от «сьогодні» вже будуть робити поле. «Сьогодні» триває з середини квітня. Виходить, що ні поля нема, ні роботи над ним, а лише мішки для перспективних проблем! Катеринопільчани не мають права ігнорувати такі речі, бо ж мовчання лише допомагає бездіяльності керівництва стадіону!
Нам вдалося поспілкуватися на цю тему і з головою Катеринопільської ОТГ, та з директором дитячо-юнацької спортивної школи Володимиром Королем.
– Поле потребує ремонту. Ми привезли мішки з гумовою крихтою. Звісно, не для того, щоб на них стрибали діти. Сьогодні (14 травня) мають розпочатись роботи, – прокоментував голова Катеринопільської ОТГ Володимир Коваленко.

Мішки з гумовою крихтою стали об’єктом скандалу в Катеринополі


Коли ми приїхали до майданчика, там справді розпочався рух. Група людей на чолі з селищним депутатом Миколою Ткаченком та Володимиром Королем обговорювали робочі моменти. Керівник ДЮСШ ситуацію із зваленими мішками прокоментував так: «Це звичайнісінький наклеп. Спробуйте ви звалити мішок, що важить тонну. Можемо вдвох спробувати. Дітям таке зробити тим більше не під силу. Це зробили дужі чоловіки, потім швидко сфотографували і виставили у «Фейсбук». У нас чомусь завжди: як щось робити – нікого немає, як обпаскудити – черга. Чому ніхто не приходив допомогти впорядкувати поле після ремонту? Адже підрядники зробили лише головний майданчик, а доріжки навколо нього стелив я з двома співробітниками ДЮСШ, хоч це й не наші обов’язки. Хотіли як краще для людей, а замість вдячності отримали лише нищівну критику».
Тим часом Цимбаленко стоїть на своєму: «Мішки звалили діти».
Принагідно зауважимо, відповідальність за безпеку дітей лежить не лише на чиновниках та посадовцях, а й на батьках, що не пильнують за своїми чадами або не пояснюють їм правил безпечного поводження на вулиці.

Станом на 19 травня, як повідомило інтернет-видання «ПроКатеринопіль», Володимир Король таки покинув займану посаду директора ДЮСШ, а на його місце призначили Анатолія Дубовцева, відомого тренера, шанувальника футболу.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.