В Уманській центральній міській лікарні працюють нові апарати для діагностики ЛОР-захворювань (ВІДЕО)

Опубліковано: 11.06.2021
В Уманській центральній міській лікарні працюють нові апарати для діагностики ЛОР-захворювань (ВІДЕО)

Відтепер в Уманській центральній міській лікарні функціонує сучасне ЛОР-обладнання, яке є одним із кращих у Черкаській області. Це дозволяє зробити своєчасну діагностику захворювань носа, горла, вуха.

В Уманській центральній міській лікарні працюють нові апарати для діагностики ЛОР-захворювань (ВІДЕО)

Забезпечити лікарню таким обладнанням вдалось завдяки спільній співпраці Уманського міського голови Ірини Плетньової та народного депутата України Антона Яценка.

Зокрема, у лікарні функціонує сучасний ЛОР-комбайн MEGA Medical виробництва Південна Корея, який обладнаний ендоскопічною діагностичною системою першого класу.

В Уманській центральній міській лікарні працюють нові апарати для діагностики ЛОР-захворювань (ВІДЕО)

Цей апарат дає можливість проводити детальні обстеження таких захворювань:

✔️синусит;

✔️фарингіт;

✔️ларингіт;

✔️ангіна;

✔️отит;

✔️інші захворювання.

Також завдяки обладнанню виконується діагностика запальних процесів новоутворень гортаноглотки, порожнини рота, носа і носоглотки.

В Уманській центральній міській лікарні працюють нові апарати для діагностики ЛОР-захворювань (ВІДЕО)

На відміну від застосування традиційних методів обстеження, за допомогою ЛОР-комбайна можна встановити чіткий діагноз хвороби і виявити місце її локалізації.

Завдяки функції відеоендоскопії вражену ділянку в носі, ротовій порожнині та вухах лікар-отоларинголог може побачити детально, у збільшеному вигляді, на моніторі комп’ютера.

Раніше обстеження проводилось звичайним методом, а для відповідної діагностики уманчани звертались у Черкаську обласну лікарню, або ж у лікарні Києва.

Наразі уманчани можуть отримати якісні послуги в Уманській центральній міській лікарні.

ЛОР-комбайн дозволяє чітко й бережно, з мінімальним медикаментозним навантаженням на організм, проводити діагностику, лікування, як дорослим, так і дітям.

Наприклад, за декілька хвилин можна видалити сірчану пробку з вуха.

Процедура безболісна навіть для дітей.

Результати діагностики одразу записуються на USB флеш накопичувач та, у випадку необхідності, передаються в обласні лікарні, ЛОР-інститути та інші медзаклади вищого рівня надання медичної допомоги. 

Також у лікарні працює новий цифровий аудіометр AC40 виробництва Данії. Це повний двоканальний аудіометр з усіма передовими властивостями та функціями, необхідними у сучасній лікарні. Апарат дозволяє у повній мірі обстежити стан всіх відділів вух та визначати гостроту слуху пацієнта до різних звуків.

Результати обстеження фіксуються на спеціальному документі – аудіограмі.

Даний аудіометр один із кращих в області.

Діагностика лор-органів БЕЗКОШТОВНА при наявності електронного направлення від сімейного лікаря.

Для того, щоб пройти обстеження необхідно звернутись до сімейного лікаря та отримати в нього електронне направлення на консультацію до лікаря-отоларинголога в поліклініку за адресою:

м. Умань вул. Шевченка 50 , кабінет 507 або 501.

Запис проводиться протягом робочого дня.

Уманський міський голова Ірина Плетньова пообіцяла і далі робити все можливе для розвитку медицини в місті.

Зазначимо, медицина в Умані стрімко розвивається. За останні півроку завдяки співпраці Уманського міського голови Ірини Плетньової з народним депутатом України Антоном Яценком вдалось вивести медицину Умані на новий рівень.

Завдяки їхній системній роботі місто Умань увійшло у 5-ку міст України, які мають сучасні автономні кисневі станції для забезпечення киснем хворих на COVID-19. Адже в Уманській центральній міській лікарні запрацювала сучасна потужна автономна киснева станція. А також збільшено кількість точок з підведеним киснем у інфекційному відділенні з 12 до 160.

Крім того, на базі лікарні було відкрито першу ПЛР-лабораторію, створено відділення екстреної медичної допомоги та облаштовано там цілодобовий травматологічний пункт. Лікарню було забезпечено сучасним відеоколоноскопом «OLIMPUS» експерт класу, апаратами ультразвукової діагностики марки Siemens і Mindray, антибіотики для лікування хворих на коронавірус та іншими медикаментами, обладнанням, медичними матрацами, ліжками та приліжковими тумбами.

В Уманській центральній районній лікарні запрацювало ангіографічне відділення, у якому проводять операції на серці. А ще районну лікарню було забезпечено необхідними медикаментами та матрацами.

Уманську дитячу лікарню було забезпечено медичним обладнанням для діагностики і лікування дітей з вадами серця, передано на лікарню необхідні медикаменти та медичні контейнери. А Уманська станція швидкої медичної допомоги отримала 5 автомобілів екстреної медичної допомоги.

Також на Уманську психіатричну лікарню було передано медичні матраци.

А ще за ініціативи Уманського міського голови Ірини Плетньової було запроваджено програму надання матеріальної допомоги на лікування та придбання медичних препаратів важкохворим дітям міста Умані та села Полянецьке.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.