Отруєння семи собак в ДОСАХ: хто може бути причетний до вбивства тварин?

Опубліковано: 16.06.2021
Отруєння семи собак в ДОСАХ: хто може бути причетний до вбивства тварин?

З`явилась додаткова інформація про осіб, які можуть бути причетні до отруєння семи собак по вул. Європейській,102А, Б, В у мікрорайоні ДОСи міста Умань.

Оприлюднено скріншоти переписки живодерів з Viber-спільноти «ОСББ Європейська, 102», які містять погрози про вбивство собак.

У цій переписці садисти з іменами «Nataliia», «Margarita Shtovba», «Юрий Саражин», «Антона» пишуть про те, що одну з собак треба вбити, швидше усипити…

У зв’язку з цим, народний депутат України Антон Яценко вже звернувся до Національної поліції України, Офісу генерального прокурора, Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо термінового відкриття кримінального провадження та проведення досудового розслідування із встановлення осіб вбивць, які причетні до отруєння тварин.

ЯКЩО У ВАС Є ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОСІБ, ЯКІ ПРИЧЕТНІ ДО ЗЛОЧИНІВ, ПРОШУ ТЕРМІНОВО ПОВІДОМИТИ МЕНЕ В ОСОБИСТИХ ПОВІДОМЛЕННЯХ НА СТОРІНКАХ У СОЦМЕРЕЖАХ ФЕЙСБУК, ІНСТАГРАМ. ТАКОЖ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО МЕНЕ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ: +38 (067) 406-83-61. АБО Ж ОДРАЗУ ПОВІДОМТЕ У ПОЛІЦІЮ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ 102“, – НАПИСАВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ НА СВОЇЙ СТОРІНЦІ У FACEBOOK.

Нагадаємо, відповідно до ч.3 ст. 299 Кримінального кодексу України жорстоке поводження з тваринами карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Фото з мережі

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.