У Смілі жінка травмувалась під час ремонту класу доньки

Опубліковано: 21.06.2021
У Смілі жінка травмувалась під час ремонту класу доньки

У Смілі мама однієї з учениць травмувалася, роблячи ремонт у школі. Жінка впала з драбини і пошкодила хребет. Нині вчителі, батьки та громадські активісти Сміли збирають їй кошти на лікування.

Інформацію про інцидент у коментарі журналісту “18000” підтвердила начальник управління освіти, молоді та спорту Смілянської міськради Тетяна Трушкова.

За її словами, інцидент стався у школі №1. Мама учениці вирішила допомогти з ремонтом із власної ініціативи. Директорка одразу повідомила про те, що сталося, профільне управління, оскільки була поруч і надавала жінці медичну допомогу.

– Директор школи написала пояснення і надала копії всіх документів. Проведено роз’яснювальну роботу з педагогічними працівниками, – зазначає Трушкова. – Зі слів директора, мама вирішила допомогти, щоб дитина на перше вересня прийшла у комфортні умови. Це була її власна ініціатива.

У вівторок профільне управління збирає на колегію всіх директорів шкіл, аби ще раз буде наголосити на дотриманні техніки безпеки під час проведення ремонтних робіт.

Тетяна Луновська, яка травмувалась у школі, у групі навчального закладу також запевняє, що претензій ані до директора, ані до класного керівника своєї дитини не має.

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.