“Залишились лише кістки”: дружина валютника з Тального впізнала свого чоловіка

Опубліковано: 26.06.2021

Знайдене у Тальному 23 червня тіло належить зниклому 3 роки тому Анатолію Чепелівському. Це підтвердили рідні вбитого. Рештки увесь час лежали у каналізації на території домоволодіння підозрюваного у вбивстві бізнесмена. Дружині загиблого довелося впізнавати його по одягу й зубах. Від чоловіка залишився лише скелет, розповідає Сергій Радченко у виданні “Вісті Черкащини“.

– Ми опізнали його по зубах, взутті та куртці, – розповідає син Вадим Чепелівський. – За 2 роки й 9 місяців там залишилися лише кістки. До останнього сподівався, що це не мій батько. Трапляється, що люди зникають і їх знаходять у рабстві, чи без пам’яті. Думав, що й з ним сталося щось подібне і він ще живий.

“Залишились лише кістки”: дружина валютника з Тального впізнала свого чоловіка

На нині обвинуваченого підприємця родичі раніше не думали, як тільки Анатолій зник. Підозри з’явилися пізніше.

– Підозр на цього чоловіка й не було, – продовжує Вадим. – Хоч автомобіль батька й виявили навпроти його будинку. А за 3 чи 4 місяці він зателефонував до мене. Це здивувало, бо не міг знати моїх контактів. Хотів поміняти гроші й допозичити. А це нещодавно знову до мене звернувся. Цього разу хотів купити 25 тисяч доларів. Я відмовив, бо не маю такої суми.

Правоохоронцям, під час допитів тальнівця, вдалося добитися правди про «зависле» вбивство. Хоча й самі поліцейські дивуються мотивам.

– Підозрюваний зараз дає покази щодо вчинених неправомірних дій, – коментує начальник Тальнівського райвідділу поліції – Ми поки не зовсім розуміємо, що ним рухало. Адже при першому потерпілому були знайдені кошти.

Поки розглядається версія злочину через борг. Правоохоронці ще допитуватимуть затриманого, аби її підтвердити. Йому мають вручити підозру по ще одному вбивстві.

Якщо обидва убивства будуть остаточно доведені, підозрюваного можуть відправити до в’язниці на довічне.https://www.youtube.com/embed/409MwQ9z25A?feature=oembed

Джерело: Рідний Край

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.