Поранення в черкаському тирі: тренеру продовжили арешт

Опубліковано: 29.06.2021
Поранення в черкаському тирі: тренеру продовжили арешт

Тренеру, в якого на занятті школяр отримав поранення в голову, продовжили цілодобовий домашній арешт.

Про йдеться в ухвалі Соснівського суду міста Черкаси, пише видання “Кропива”.

Чоловіку інкримінують низку кримінальних правопорушень. Зокрема, ч. 2 ст. 137 ККУ (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя дітей), ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами), ст. 264 ККУ (недбале зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів).

У ході розслідування встановили, що тренер без передбаченого законом дозволу, придбав 21 патрон до нарізної вогнепальної зброї калібром 5,6 мм і зберігав їх в приміщенні стрілецького тиру Черкаської гімназії № 9.

У день трагедії передав потерпілому школяру пістолет і вказані патрони для відстрілу, а сам пішов організовувати навчання іншого учня. Повернувшись, виявив школяра з тілесними ушкодженнями у вигляді кульового поранення голови.

Згідно з інструкцією, тренер не мав права залишати самого потерпілого школяра на час відстрілу патронів. Також слідством було встановлено, що потерпілий не є вихованцем ДЮСШ №2 і не пройшов інструктажу.

Нагадаємо, 19 квітня, Артем Попов поранився в голову під час заняття з кульової стрільби в тирі КДЮСШ №2. По прибуттю медиків підліток перебував у критичному стані без свідомості. Згодом лікарі повідомляли про позитивну динаміку, але за місяць, 19 травня, хлопець помер.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.