Хлопчику з Тальнівщини терміново потрібна допомога!

Опубліковано: 03.07.2021
Хлопчику з Тальнівщини терміново потрібна допомога!

26-річна Ірина Шарига із Кобринового досі не може оговтатися від шокуючої новини про те, що її 7-річний син Ігор отримав складний перелом руки. Окрім Ігоря, жінка має ще одного синочка – 3-річного Вітю. Про те, як все сталося, згадує:

– Це було в неділю, якраз на День молоді, – розповідає. – Вони ж – як всі діти. Вдома спочатку «по верхах» були. Накричали, бо ж щось можуть зробити. Вони пішли на шлях гуляти – по деревах, по заборах лазили, то сусіди нагнали. Прийшла їхня подружка, позвала на черешню. А до мене якраз сестра приїхала з племінниками. Оскільки це свято було, ми вирішили посмажити шашлики. А діти разом пішли на вигін – черешень нарвати. Та черешня стара, трухнява. Усі нормально позіскакували, а Ігореві дісталася суха гілка – упав разом з нею. Одразу, як прийшов, подзвонили до знайомого, щоб відвіз нас у лікарню. Ми зразу й поїхали.

Хлопчикові у лікарні руку загіпсували, однак перелом, як каже Ірина Шарига, був складним, тому їх направили у Черкаську обласну дитячу лікарню для подальшого лікування, куди звернулися наступного дня. На жаль, травма потребувала оперативного втручання. 1 липня провели операцію, поставили спицю, вартість якої – 3600 грн.. Повністю покрити витрати на лікування мама хлопчика не в змозі.

– Лікарі тепер будуть спостерігати за ним, – каже Ірина Олексіївна, – чи буде температура підніматися, як він буде себе поводити. Потім випишуть нас додому і через 3 місяці нам їхати на ще одну операцію – спицю виймати. За спицю я заплатила своїми силами. На медикаменти кошти позичала. Анестезіологу за анестезію ще нічого не заплатила. Тільки за анестезію, як лікар повідомив, треба півтори тисячі.

7-річний Ігор та його мама вірять, що світ не без добрих людей. Не будьмо байдужими до чужої біди, не проходьмо повз, адже ніхто не знає, що може статися наступної миті з кожним із нас. Фінансово хлопчика можна підтримати, перерахувавши кошти на банківський рахунок: 4149 4991 4887 7614. Тел. Ірини Шариги (мами): 0683678674.

Хлопчику з Тальнівщини терміново потрібна допомога!

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.