За вбивство оленя черкащанин заплатить штраф

Опубліковано: 06.07.2021
За вбивство оленя черкащанин заплатить штраф

Канівський міськрайонний суд Черкаської області розглянув справу черкащанина, який у грудні 2020 року застрелив оленя “Європейського”.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Так, 49 річний громадянин міста Канева з човна біля села Пекарі Канівського району, здійснював полювання без належного на те дозволу, в забороненому місці, в заборонений час забороненими знаряддями, а саме карабіном з глушником.

Правопорушник свою вину у скоєному не визнав, а зазначив, що перевіряв прилад нічного бачення, а оленя знайшов вже мертвого. Але з показів свідків стало суду відомо, що правопорушник застрелив оленя на острові, завантажив у човен та перевіз до автомобіля, який знаходився на березі біля села Пекарі, де був затриманий працівниками поліції зі зброєю, приладом нічного бачення та тушкою оленя.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст. 85 КУпАП та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700,00 грн. з конфіскацією знарядь та засобів вчинення правопорушення – карабіну, пристрою нічного бачення, глушника та стягнув збитки в сумі 60000 грн. на користь держав  «Мисливець» не погодився із рішенням Канівського міськрайонного суду та оскаржив у апеляційній інстанції.

Черкаський апеляційний суд дане рішення залишив в законній силі.

Джерело: Про ВСе

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.