“Отруєння алкоголем, бійки та травмування”: як на Черкащині минуло свято “Івана Купала”

Опубліковано: 07.07.2021
“Отруєння алкоголем, бійки та травмування”: як на Черкащині минуло свято “Івана Купала”

Свято Івана Купала на Черкащині пройшло не надто спокійно. Медиків викликали на місця святкування з різних приводів по всій області, інформують у черкаській екстренці.

О 22:15 диспетчеру повідомили, що у селі Богодухівка Чорнобаївського району на святкуванні у Будинку культури чоловік отримав травму ноги. Медики, надавши допомогу 49-річному пацієнту, доправили його до Чорнобаївської багатопрофільної лікарні з переломом гомілки.

О 22:40 надійшов виклик про травмування чоловіка у Черкасах: на пляжі Рів’єра чоловік стрибав через вогонь та пошкодив ногу. Фахівці екстренки, опісля надання допомоги, доправили 26-річного чоловіка до Третьої черкаської міської лікарні зі закритим переломом стегна.

О 1:15 швидку викликали до парку за Будинком культури у Жашкові. Там після святкування 16-річному хлопцю стало зле. Медики доправили підлітка до Жашківської ЦРЛ з підозрою на гостре отруєння алкоголем.

О 4:51 у Білозір’ї допомоги медиків потребувала 18-річна дівчина, яку, ймовірно, побили на святкуванні Івана Купала. До центрального парку села прибула бригада екстренки. Там на місці медики надали допомогу пацієнтці зі забоєм плеча та саднами.

О 5:00 чоловік 25-ти років зателефонував у швидку і розповів, що на святкуванні йому в очі розпилили невідому речовину з балончика. Попросив приїхати медиків і допомогти йому, бо надто печуть очі. Це сталося у селі Рижанівка, що на Звенигородщині. Втім по приїзду медики не знайшли постраждалого на місці події.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.