Понад сотню черкащан працевлаштували рибаками

Опубліковано: 15.07.2021
Понад сотню черкащан працевлаштували рибаками
Фото тематичне

Вилов риби є прибутковим і цікавим заняттям, як для рибалок-одинаків, так і для риболовецьких суден, оснащених сучасним обладнанням, що мають великий штат співробітників. Рибальство – непоганий бізнес-проєкт для людей, які прагнуть відкрити власну справу, інформують в Чигиринському районному центрі зайнятості.

Цьому сприяє служба зайнятості. Безробітних спочатку навчають основам підприємництва та бізнес-плануванню. Здійснюється професійна підготовка та перепідготовка за відповідними професіями, спеціальностями, які дають можливість займатися підприємництвом. Навчання здійснюється, як у регіональних центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, так і на базі місцевих навчальних закладів професійно-технічного спрямування.

Так, наприклад, з початку 2021 року роботодавці Чигиринщини заявили про потребу в 117 рибалок прибережного лову, із них, за сприяння Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, укомплектовано 116 вакансій.

У переважній більшості вакансії рибалок надходили від: ПРАТ «Боровицьке», ПП «СОМ», ПП «Авіан», ПП «Рибак», ПП «Маяк – 5», ПП «Супой – Рибак 2», ПП «Отава», ПП Ліхачов і Ко» та інші.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких у поточному році було 145 осіб.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становив близько 6-7 тис. грн.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.