Роботу для 11 осіб з інвалідністю знайшли на Черкащині

Опубліковано: 16.07.2021
Роботу для 11 осіб з інвалідністю знайшли на Черкащині

З початку 2021 року в Кам’янській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості на обліку перебували 50 людей з інвалідністю що становить 5,5 % від загальної кількості зареєстрованих безробітних. Протягом шести місяців поточного року 11 осіб з інвалідністю знайшли роботу за сприяння районної служби зайнятості, інформують в установі.

За відповідний період було надано 118 послуг цій категорії населення, з них: профінформаційних – 58, профконсультаційних – 60 та із застосуванням психодіагностики – 1.

– Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство. Люди з інвалідністю мають рівні права у сфері праці й зайнятості з іншими категоріями населення. Разом з тим, залучення таких людей до трудової діяльності вимагає надання їм додаткових переваг. На сьогодні існує ряд проблем щодо працевлаштування людей з інвалідністю, серед яких: віддаленість місця проживання від місця запропонованої роботи; невідповідність професійно-кваліфікаційному рівню наявних вакансій; стан здоров’я та  невизначені медичні рекомендації, зазначені в індивідуальній програмі реабілітації людей з інвалідністю в допустимих видах діяльності тощо. Тому наші фахівці докладають максимум зусиль, щоб допомагати цій категорії людей здійснити професійну реалізацію у найбільш оптимальних для них умовах, – резюмує директорка Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Тетяна Бурдєєва.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.