На Черкащині родина хлопця з ДЦП пропиває його соцвиплати

Опубліковано: 21.07.2021
На Черкащині родина хлопця з ДЦП пропиває його соцвиплати

У Смілі мати й бабуся 20-річного хлопця з важкою формою ДЦП пропивають його соціальні виплати. Хлопець цілими днями перебуває на вулиці. 

Про це розповідають “Вікна”.

До журналістів звернулись місцеві жителі, яким увірвався терпець. Вони переживають, що рідні 20-річного Вадима замість того, щоб доглядати хлопця, пропивають його ж гроші. До того живуть у повній антисанітарії й кличуть у квартиру любителів випити.

Антисанітарія в квартирі

За словами сусідки Тамари Білоус, хлопець перебуває на вулиці приблизно до 17:00 години. У спеку йому навіть води не дають, щоб рідше хотів у туалет.

– Йому виносять їсти, але все інше ні. Ви розумієте, що все інше, – додають сусідки.

Нещодавно рідні везли везли хлопця у візку так, що він випав і забився.

Мати Анжела

– Вони так понапивались, що вронили його. Він розбив висок, там шрам, і рука була в синцях. Він не кричав, бо боявся, – розповіла сусідка Парасковія Коломієць.

42-річнй матір хлопця Анжела позбавлена батьківських прав, але проживає у квартирі разом із хлопцем і своєю матір’ю. Жінка зізнається, що живе родина на соціальні виплати хлопця.

Бабуся Галина

– Приходиться вживати іноді алкоголь. Бабушка получає опікунські дитячі гроші. Не працюєм, – пояснила мати Вадима.

У квартирі повзають таргани, та попри це бабуся каже, що про хлопця дбають, як можуть. За її словами, грошей не вистачає: пенсія 1 700, а на Вадима отримає 3 000 гривень.

На Черкащині родина хлопця з ДЦП пропиває його соцвиплати

– Купаємо раз в неділю. Памперсів немає, бо вони дорого коштують, – додала бабуся хлопця Галина Лісанова.

Сусіди давно наполягають, щоб Вадима забрали до спеціального закладу, але рідні були проти. Однак після перегляду журналістського сюжету в управлінні праці та соцзахисту населення пообіцяли, що не чекатимуть заяви від сусідів, а відправлять комісію до кінця тижня.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FviknaSTB%2Fvideos%2F839723109995090%2F&show_text=false&width=560&t=0

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.