На Черкащині відбудуться навчання СБУ

Опубліковано: 27.07.2021

На Черкащині відбудуться навчання СБУ

Фото: DW

27 та 28 липня за участі Координаційної групи Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Черкаській області відбудуться планові контрдиверсійні навчання.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ в Черкаській області.

Тренування відбудуться в умовах максимально наближених до реальних на території селищ: Сокирне, Будище, Лозівок, Свидівок, Єлизоветовка Черкаського району.

Під час тренувань на об’єктах критичної інфраструктури можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема, обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства, з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

Крім того, черкащан просять інформувати правоохоронців у випадку:

  • прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
  • появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
  • виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
  • отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації просять повідомити до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44 або на електронну поштову скриньку: usbu_chk@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до Управління, буде перевірена.

СБУ звертається до жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.