Уманські лісівники заготовляють корми для зимівлі диких тварин

Опубліковано: 28.07.2021
Уманські лісівники заготовляють корми для зимівлі диких тварин

Наразі в Уманському держлісгоспі тривають активні роботи із заготівлі кормів для підгодівлі диких тварин зимою. Адже літня пора – саме той час, коли лісівники зазвичай роблять запаси харчів для дичини.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Цьогоріч лісівники запланували заготовити близько 2500 тисяч віників гіллячкового корму і ці роботи на стадії завершення.  Віники заготовляли з дерев та кущів м’яколистяних порід. Їх обов’язкового замочують у соляному розчині і просушують у добре провітрюваному приміщенні. Сіль – хороший консервант, тож завдяки цьому віники добре зберігаються до зими, і до того ж, так листя краще смакує тваринам. Найбільше гіллячковий корм полюбляють травоїдні, зокрема, козулі.

– Крім гіллячкового корму, ми заготовляємо ще й сіно. Цьогоріч плануємо запасти 3 тони сіна. Також до зими будемо мати 1300 кг солі. У подальшому заготовлятимемо кукурудзу. Ми завжди слідкуємо, щоб корму взимку вистачало всім диким тваринам і їхній раціон був різноманітний, – розповідає міжрайонний мисливствознавець Ярослав Лановський.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.