Вандали в Золотоноші продовжують “знущатися” над новим скейт-парком (ВІДЕО)

Опубліковано: 05.08.2021
Вандали в Золотоноші продовжують “знущатися” над новим скейт-парком (ВІДЕО)

Наприкінці минулого року в Золотоноші побудували скейт-парк. За короткий проміжок часу пошкоджено кілька гірок, розкручено болти та інші кріплення з обшивки, самовільно демонтовано деякі елементи, насмічено недопалками, пляшками та іншим сміттям.

Окрім цього по скейт-парку встигли поїздити машиною – проте “їздуна” ідентифікували та притягнули до відповідальності. Проте на цьому “випробування” майданчика не закінчилися.

Про черговий акт вандалізму повідомив заступник міського голови Золотоноші Олександр Флоренко. Він опублікував відеозапис, на якому видно, як підлітки розмальовують облаштований скейт-парк фарбою в балончику.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FFlorenko.O.A%2Fvideos%2F984185835734463%2F&show_text=true&width=560&t=0

– Учора “до справи” взялися місцеві Пабло Пікассо, Вінсенти Ван Гоги та Сальвадори Далі. В місті працюють музична школа і будинок дитячої та юнацької творчості з шикарними класами для малювання, є молодіжний клуб журналістики, де можна направити талант на благо міста. Як варіант, можна також собі на лобі малювати та інших частинах тіла. Але ж ні, творча людина мислить по творчому. Тепер буде штраф і найголовніше – доступ до скейт-парку буде тимчасово обмежений, – наголосив заступник міського голови Золотоноші.

Олександр Флоренко наголошує, що заборона відвідувати скейт-парк буде діяти доти, доки не будуть відновлені пошкоджені елементи, які вже несуть загрозу для життя та здоров’я дітей.

Вандали в Золотоноші продовжують “знущатися” над новим скейт-парком (ВІДЕО)

– А цим “художникам” необхідно буде особисто ганчіркою та своїми ручками видалити цю “чудову” народну “творчість”, – додав посадовець.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.