З Умані депортують хасида, який влаштував дебош у синагозі

Опубліковано: 06.08.2021
З Умані депортують хасида, який влаштував дебош у синагозі

Уманські міграційники примусово повертають до країни походження 51-річного громадянина Великої Британії. До Уманського відділу Управління ДМС у Черкаській області іноземця доставили співробітники Уманського районного управління поліції. Іноземець порушував громадський порядок у синагозі. 

За хуліганство в юдейському молитовному будинку правоохоронці склали на нього протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУаАП (дрібне хуліганство).

Після перевірок міграційниками встановлено, що громадянин Великої Британії знаходиться в Україні з порушенням правил перебування. Його притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та накладено штраф у розмірі 3 400 грн.

За порушення громадського порядку, спокою громадян та міграційного законодавства іноземцю доведеться примусово повернутися до країни громадянської належності протягом 5 днів.

Щонайменше три нових роки за юдейським календарем йому доведеться зустрічати поза Україною через встановлену заборону в’їзду.

Нагадаємо, що в Умані із шостого по восьме вересня паломники-хасиди святкуватимуть настання нового 5 782 року за юдейським календарем.

За інформацією пресслужби Управління ДМС у Черкаській області

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.