На Черкащині заборонять ловити раків

Опубліковано: 13.08.2021
На Черкащині заборонять ловити раків

З 15 серпня розпочинається заборона на вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах Черкаської області. Про це повідомляє пресслужба Черкаського рибоохоронного патруля.

Враховуючи рекомендації Інституту рибного господарства Національної академії аграрних наук України, заборона триватиме по 30 вересня 2020 року.

Вилов членистоногих під час заборони є грубим порушенням природоохоронного законодавства, за що передбачена адміністративна відповідальність відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП.

За кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн та штраф – до 680 грн.

Довідкова інформація:

Після закінчення заборони одній особі за добу можна впіймати 30 екз. – на водоймах загального користування, та 50 екз. – на водоймах, де впроваджене платне рибальство.

Забороняється вилов цих річкових мешканців у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування. Також в Правилах любительського і спортивного рибальства прописано мінімальний розмір рака, який дозволено до лову рибалкам – 10 см.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.