Двоє черкащан стали кращими вчителями України

Опубліковано: 17.08.2021
Двоє черкащан стали кращими вчителями України

Двоє вчителів — випускники ЧНУ ім. Б. Хмельницького – увійшли до п’ятдесятки найкращих освітян країни “Global Teacher Prize Ukraine 2021”.

Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для талановитих вчителів в Україні. Переможець міжнародної премії отримує 1 мільйон доларів США. У сфері освіти це перша та єдина премія такого рівня.

Участь у цьогорічній премії взяли 3 273 учасників у 1870 номінаціях.

ДО 50 КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ КРАЇНИ УВІЙШЛИ: 

ВЛАДИСЛАВ КРОНГАУЗ

Двоє черкащан стали кращими вчителями України

У свої 27 Владислав Кронгауз виступає на вебінарах українських видавництв, консультує ЗМІ про освіту й затверджує власні модельні програми в МОН. Головна педагогічна мета півфіналіста — розкрити особистість кожної дитини, з якою буде нагода попрацювати, та осучаснити професію вчителя. Учні новатора їздять на археологічні розкопки, невимушено дискутують про харківських митців і створюють власні цивілізації для міських проєктів.

– Мені важливо не просто закладати компетенції, прописані навчальною програмою, а проживати шкільне життя разом із моїми учнями, – наголошує Владислав Кронгауз.

ВАСИЛЬ ОТЗЕМКО

Двоє черкащан стали кращими вчителями України

Предмети: всесвітня історія, громадянська освіта, захист Вітчизни, історія України, правознавство

Учні пана Василя створюють перші в селі танцювальні клуби, перемагають в обласних олімпіадах і, попри стереотипи про сільську освіту, більшістю вступають в університети. На уроках півфіналіст як ветеран АТО виховує у дітей патріотизм, проводить археологічні розкопки трипільської культури та режисує знімання мініфільмів. Освітня мрія педагога — створити Центр національно-патріотичного виховання, який поєднуватиме історичну, спортивну, мовну та допризовну підготовку молоді.

– Суть моєї педагогічної ідеї — формування особистості учня шляхом взаємодії всіх можливих соціальних інституцій, зокрема на власному прикладі, – наголошує Василь Отземко.

За інформацією пресслужби Черкаського національного університету

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.