На День Незалежності правоохоронці Черкащини перейшли на посилений варіант несення служби

Опубліковано: 23.08.2021
На День Незалежності правоохоронці Черкащини перейшли на посилений варіант несення служби

У період проведення в країні заходів з нагоди відзначення Дня Незалежності України, з 16 до 25 серпня, поліцейські Черкаської області перейшли на посилений варіант несення служби.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Черкаській області.

Кількість патрулів у місцях масового перебування громадян на період свят буде збільшена. Напередодні державних свят, Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, правоохоронці Черкащини зосереджують максимальні зусилля на забезпеченні публічної безпеки та порядку під час масових заходів. Кількість патрулів у місцях масового перебування громадян на період свят буде збільшена.

Перед проведенням масових заходів місця їх проведення будуть перевірятися співробітниками вибухотехнічної служби, до несення служби буде залучено фахівців кінологічної служби з собаками. Також створені додаткові слідчо-оперативні групи для оперативного реагування на виявлені правопорушення.

Усі правоохоронці пройшли інструктажі, забезпечені всіма технічними можливостями для контролю й забезпечення безпеки під час заходів, а також готові допомогти людям у будь-якій ситуації.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.