В Умані у районі паломництва працює Міжнародна поліцейська станція

Опубліковано: 24.08.2021
В Умані у районі паломництва працює Міжнародна поліцейська станція

У районі компактного перебування хасидів на вулиці Володимира Мономаха в Умані розпочала роботу поліцейська станція, куди прочани та місцеві жителі можуть звернутися за допомогою.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Черкаській області.

Створення Міжнародної поліцейської станції ініційоване керівництвом Національної поліції України, начальником ГУНП в Черкаській області Михайлом Куратченком, керівником поліції Уманщини Вадимом Матвійчуком, за підтримки голови Уманської міської ради Ірини Плетньової, а також наданої допомоги благодійного фонду «Хеверім», Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана з Бреславу, Об’єднаної Єврейської общини України та одного з товариств обмеженої відповідальності Уманщини.

На базі станції створено всі необхідні умови для швидкого реагування між службами на звернення громадян. Також працює малий ситуаційний центр, який забезпечений всіма технічними можливостями для контролю й безпеки на вулиці під час юдейського нового року. Понад півсотні камер відеоспостереження, які виведені на монітори, дозволяють в режимі онлайн спостерігати за ситуацією в районі паломництва.

На цілодобове чергування заступають працівники чергової частини, слідчо-оперативна група, працівники ситуаційного центру ГУНП в Черкаській області, а також працівники ДСНС.

За допомогою до поліцейської станції можна звертатися цілодобово.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.