В Умані запровадили программу допомоги важкохворим дітям (ВІДЕО)

Опубліковано: 27.08.2021

В Умані вперше за останні 30 років реалізовується програма допомоги важкохворим дітям.

Десятиріччями в Умані існувала порочна практика, коли люди збирали кошти на операції та дороговартісне лікування своїх важкохворих дітей: влазили в борги, звертались до всіх небайдужих за допомогою. У той час місцеві чиновники виділяли собі премії, а грошей на лікування дітей в міському бюджеті не знаходили.

Саме тому з приходом нової влади під керівництвом Ірини Плетньової було запроваджено програму надання матеріальної допомоги на лікування важкохворим дітям Уманської міської територіальної громади, до якої входять місто Умань та село Полянецьке.

З початку 2021 року уже надано матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію 60-ти хворим дітям загальною сумою понад 1,5 мільйона гривень.

Серед них і 13-річний важкохворий хлопчик з Умані Назар Волошин, який під час сну не може дихати самостійно. Йому було виділено 320 тис.грн на закупівлю апарата ШВЛ.За допомогою цього дихального апарата хлопчика вдалось врятувати. Тепер під час сну він дихає.

Крім того, важкохворому хлопчику Владиславу Кравцову, у якого злоякісна пухлина головного мозку, було виділено 115 тис грн на радіохірургічне лікування за допомогою кіберножа.

Дитині з інвалідністю Владиславу Безсмертному виділено більше 100 тисяч гривень. І це лише декілька прикладів дітей, яким надано допомогу.

Зазначимо, що за останні 30 років така програма в Умані реалізовується вперше. Її фінансування здійснюється з бюджету Уманської міської територіальної громади. Програма працюватиме і надалі.

Якщо, не дай Боже у вашій родині важко захворіла дитина, звертайтесь до Уманського міського голови Ірини Плетньової за телефоном: +38 (098) 599- 17-65.

Або ж пишіть у соцмережах Фейсбук, Інстаграм.

Доступні для звернень сторінки Виконкому Уманської міськради, Електронної громадської приймальні:

https://m.facebook.com/profile.php?id=100015684963060&_rdr

https://m.facebook.com/vykonkomumr

https://www.facebook.com/IrynaPletnova1

https://www.facebook.com/PletnovaIryna

Не залишимо в біді, допоможемо!

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.