«Мандруй Україною»: Черкащина взяла участь у Всеукраїнському фестивалі туристичних маршрутів

Опубліковано: 29.08.2021
«Мандруй Україною»: Черкащина взяла участь у Всеукраїнському фестивалі туристичних маршрутів

Туристичний потенціал Черкащини презентували на Всеукраїнському фестивалі туристичних маршрутів та народних художніх промислів “Мандруй Україною”, який відбувся з 22 по 24 серпня у місті Київ. Про це повідомили на сайті ОДА. 

Фестиваль проходив протягом трьох днів в Національному музеї народної архітектури та побуту України. На території Музею розмістили зони для відвідувачів, де всі охочі мали можливість познайомитися із презентаційними стендами 24 регіонів України та Автономної Республіки Крим.

1-2-1

Під час трьох презентаційних днів в зоні обласних державних адміністрацій працювали спеціалісти Департаменту регіонального розвитку, спеціаліст Уманської міської ради та голова Асоціації гостинності Черкащини.

Кожен гість Фестивалю міг отримати фахову консультативну допомогу щодо організації подорожі Черкащиною. Відвідувачам пропонували промоційні друковані матеріали з інформацією про туристичні об’єкти, карти для подорожуючих, флаєри з датами найближчих фестивалів, які заплановані в 2021 році і на 2022 рік, а найактивнішим – дарували сувенірну продукцію Черкаського регіону.

24 серпня відбулася презентація-виступ та панельна дискусія щодо розвитку туризму в регіоні. Участь від Черкаської ОДА взяв начальник управління економічного розвитку Департаменту регіонального розвитку – Дмитро Пивак та спеціаліст відділу економічного розвитку транспорту та інвестицій Уманської міської ради – Людмила Гекалюк.

На завершення презентації Черкаського регіону був проведений розіграш брендованої сувенірної продукції серед присутніх Фестивалю.

1буклети

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.