Невакцинованим черкащанам можуть заборонити відвідувати громадські місця

Опубліковано: 29.08.2021
Невакцинованим черкащанам можуть заборонити відвідувати громадські місця

Про це розповів в інтерв’ю “ВВС Україна” головний санітарний лікар Ігор Кузін. За його словами, будуть впроваджені так звані привілеї для щеплених та покарання для нещеплених.

Ігор Кузін розповідає, що щепленим людям однозначно буде простіше користуватися послугами, відвідувати публічні заходи.

– Вакцинація є ознакою того, що людина розуміє, що це досягнення науки, яке може врятувати життя. Щеплення рятує нас від того, щоб не стати джерелом інфікування для інших. Ми будемо йти за сценарієм європейських країн, коли для невакцинованих створюють максимальні перепони у доступі до публічних місць, де може поширюватися інфекція.

Також він зазначив, що насамперед буде забезпечена вакцинація всіх охочих.

– Для того, щоб запроваджувати будь-які каральні заходи, треба переконатися, що кожна людина мала доступ до вакцинації. Тобто спочатку треба усіх забезпечити вакцинами. Вже після того, як залишились одні противники вакцинації, застосовувати більш жорсткі міри. Однак, я впевнений, що в Україні не будуть застосувати якісь каральні заходи. Одним зі шляхів, як балансувати між забороною і дозволами, є варіант, коли невакциновані можуть регулярно здавати ПЛР-тести. Результат приносити роботодавцю. Тобто принцип вакцинуйся або тестуйся, – зазначає головний санітарний лікар.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.