Юлія Тимошенко: Маємо вчитися, а не хворіти!

Опубліковано: 01.09.2021

Я від усього серця дякую вчителям, викладачам, педагогам, вихователям, які з честю пройшли всі випробування і зуміли давати знання дітям в умовах, далеких від ідеальних. Бажаю усім радості, здоров’я, щастя, нових світлих мрій.

Так на своїй Фейсбук-сторінці Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала українців зі святом 1 вересня. «Ось уже більше року звичайне, традиційне навчання в школі стало справжнім квестом. З відеорефератами, контрольними в Zoom, радіодиктантами, уроками у соцмережах та іншими ноу-хау епохи пандемії… Що поробиш, вірус вніс суттєві зміни у наше життя, так само, як і у навчальні процеси… Приніс знервованість та стурбованість батьків та вчителів, втому від обмежень і карантинів, якусь тривожну і непотрібну непевність», – констатувала Юлія Тимошенко.

Вона висловила сподівання на те, що цього року в наших навчальних закладах ситуація зміниться на краще.

«Бо маємо вчитися, а не хворіти! Хай так буде! Я від усього серця дякую вчителям, викладачам, педагогам, вихователям, які з честю пройшли всі випробування і зуміли давати знання дітям в умовах, далеких від ідеальних», – додала лідер «Батьківщини».

За її словами, 1 вересня – це не просто ще одна осінь і не просто «школа», цього дня у кожного розпочинається новий життєвий етап.«Це новий етап в житті, в самоствердженні, це новий досвід, нові знання, нові друзі. Хай вони приносять всім нам радість, щастя, нові світлі мрії. Ті мрії, що неодмінно збудуться.

І ще, пам’ятайте найважливіше: якось, одного дня, весна все одно переможе! Будьте всі здорові! Удачі!» – побажала Юлія Тимошенко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.