Дві надзвичайні події трапилися на Уманщині за минулу добу

Опубліковано: 03.09.2021
Дві надзвичайні події трапилися на Уманщині за минулу добу

За минулу добу в селі Аполянка та в селі Поташ рятувальники ліквідовували наслідки надзвичайних подій. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС України у Черкаській області.

Близько 15:30 в селі Аполянка Бабанської територіальної громади виникла пожежа в дерев’яній надвірній споруді.

Вогнем знищено дерев’яну споруду та пошкоджено покрівлю сусідньої споруди на площі 2 метрів квадратних. Пожежу ліквідовано вогнеборцями.

Причина пожежі необережність під час куріння.

Того ж дня о 19:48 до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про те що, в селі Поташ Маньківської територіальної громади, під час зрізання дерева травмовано чоловіка.

Рятувальники звільнили чоловіка з-під поваленого дерева та передали працівникам швидкої медичної допомоги.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.