На Черкащині працює “гаряча лінія” з питань протидії земельного рейдерства

Опубліковано: 03.09.2021

З моменту відкриття «гарячої лінії» з питань протидії рейдерству, до голови обласної «Батьківщини», народного депутата України Антона Яценка звертаються жителі Черкаської області.

Нещодавно до Антона Яценка зателефонувала жінка, яка звернулася з питанням щодо невиплати орендної плати орендарем земельного паю. Жінці надали кваліфіковану консультацію та надіслали відповідні депутатські звернення.

Подібні дзвінки непоодинокі. В основному телефонують жителі сільських районів, які не знають до кого звернутися за допомогою чи задати питання, що робити в разі виникнення подібних ситуацій.

Нагадуємо, що «Гарячі лінії» створені по території всієї України з ініціативи лідера партії  Юлії Тимошенко для захисту простих громадян та власників паїв від посягань на їхню землю.

Тож, якщо порушуються ваші права на землю, або вас змушують продати пай, дзвоніть за телефонами гарячої лінії:

+38-067-327-54-77  – народний депутат України, голова Черкаської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Антон Яценко;

+38-097-210-31-66 – голова фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді, заступник голови обласної парторганізації Семен Радченко.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.