“Наше завдання – це розвиток і процвітання України та Черкащини”, – Антон Яценко

Опубліковано: 07.09.2021

Антон Яценко очолив партійну обласну організацію на початку літа, поставивши завдання – організувати адміністративну діяльність обласного осередку «Батьківщини» в нових умовах.

​Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, йому необхідно було провести аналіз чинної ситуації та вистроїти чітку й організовану роботу партійців.

На думку депутата, важливим напрямком діяльності є постійна робота з виборцями, тож він постійно знаходиться в прямій комунікації з громадянами. Коли відкривалася «гаряча лінія» протидії рейдерству, Антон Яценко дав свій особистий номер. За його словами, так він швидше зможе реагувати на звернення громадян.

​ «За три місяці вдалося зробити велику частину організаційної роботи, – зазначив очільник обласної організації партії Антон Яценко, – ми запустили роботу головного офісу партійного осередку, налагодили комунікаційні зв’язки з партійцями, громадянами та органами місцевого самоврядування. Наше завдання – це розвиток і процвітання нашої країни. Кожного дня ми проводимо кропітку та системну роботу задля досягнення поставленої мети».  

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.