Експерт Кочетков: депутати «Батьківщини» пропонують дійні шляхи вирішення головних проблем, – експерт

Опубліковано: 08.09.2021

Тимошенко єдина б’є на сполох, попереджаючи про загрози енергетичної кризи та пропонуючи реалістичні шляхи її розв’язання й пом’якшення наслідків для населення.     


Про це пише політичний експерт Олександр Кочетков, аналізуючи на своїй Фейсбук-сторінці перший день роботи нової сесії парламенту.
«Виступ Юлії Тимошенко з трибуни Верховної Ради зовсім інакший. Вона чітко, з цифрами продемонструвала, що в комунальній сфері насувається колапс. Тому що планованого владою дворазового підвищення тарифів на тепло і газ не витримають 80% наших людей», – зазначає експерт.


Він звертає увагу на те, що лідерка «Батьківщини» одразу ж запропонувала абсолютно реалістичний план недопущення лиха, підтверджуючи свій статус єдиної конструктивної опозиції в країні, – переконаний Кочетков.


Він детально описав план Тимошенко з вирішення енергетичної кризи, який може реально спрацювати за наявності політичної волі команди Зеленського. Для цього треба спрямувати виділені МВФ кошти на субсидії та ухвалити розроблений «Батьківщиною» законопроєкт №4680, який передбачає постачання українцям газу вітчизняного видобутку за справедливою ціною. Також важливо заслухати профільного міністра, щоб зрозуміти, що влада збирається робити, крім підвищення тарифів.

Нагадаємо, під час першого у новому політичному сезоні засідання Погоджувальної Ради Юлія Тимошенко запропонуала план зниження тарифів та збільшення субсидій. В перший день роботи Верховної Ради «Батьківщина» зареєструвала законопроект, який скеровує гроші від МВФ на ЖКГ-субсидії. 

(фото з мережі інтернет)

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.