Як зробити безкоштовну діагностику на сучасному комп`ютерному томографі в Умані?

Опубліковано: 09.09.2021

4 вересня в Уманській центральній міській лікарні запрацював сучасний 64-зрізовий комп`ютерний томограф Siemens Somatom go Top, який дозволяє своєчасно діагностувати інсульт, пневмонію та інші захворювання у пацієнтів. 

Це великий прорив у медицині Умані.

Забезпечити лікарню комп’ютерним томографом вдалось завдяки наполегливій роботі Уманського міського голови Ірини Плетньової, народного депутата України Антона Яценка при співпраці з головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічком.

Раніше, щоб зробити комп’ютерну томографію пацієнтам доводилось їхати у Черкаси, Київ та інші обласні центри та витрачати більше 1000 гривень на діагностику. 

Наразі томографію можна зробити в Умані! 

Діагностика безкоштовна для усіх жителів нинішнього Уманського району, до якого входять:

➡️місто Умань;

➡️колишній Уманський район;

➡️Христинівський район;

➡️Монастирищенський район;

➡️Жашківський район;

➡️Маньківський район.

🔵Жителі Уманського району можуть пройти обстеження на комп’ютерному томографі БЕЗКОШТОВНО після того, як сімейний лікар дасть електронне направлення на консультацію до невролога будь-якої лікарні з Уманського району. 

☝️Це стосується будь-яких обстежень, крім випадків, коли пацієнт з підозрою на пневмонію самостійно прибув до відділення екстреної медичної допомоги☝️

🔵Якщо є електронне направлення від сімейного лікаря, при підозрі на COVID-19, пневмонію, обстеження на КТ проводиться після консультації з пульмонологом будь-якої лікарні з Уманського району .

🔵Якщо пацієнтів доставлено бригадами швидкої медичної допомоги, обстеження на комп’ютерному томографі їм буде зроблено БЕЗКОШТОВНО.

🔵Пацієнти з пневмонією чи іншим важким захворюванням, які потребують невідкладної медичної допомоги, можуть у будь-який час (❗️) самостійно ☝️звернутись до лікаря приймального відділення екстреної медичної допомоги Уманської центральної міської лікарні. Він дасть електронне направлення на БЕЗКОШТОВНУ діагностику.

🔵Якщо пацієнт за власним бажанням хоче пройти комп’ютерну томографію, без направлення, тоді така послуга буде платною, ☝️крім випадків коли пацієнт прибув сам з підозрою на пневмонію☝️

Наразі розробляються розцінки. Вони будуть дешевші, ніж в приватних клініках. Найближчим часом їх буде оприлюднено.

“Будемо і далі розвивати медицину у місті Умань” — заявив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Телефони для довідок:

+38 (066) 753-95-12;

+38 (098) 988-99-71.

Графік роботи довідкового центру: з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 15:00.

❗️Це стосується пацієнтів, які хочуть пройти планову діагностику за попереднім записом.

❗️Пацієнти, які потребують невідкладної допомоги, обслуговуються ЦІЛОДОБОВО 24/7.

Адреса: м. Умань, вул. Шевченка 50, Уманська центральна міська лікарня, 1 поверх терапевтичного корпусу (5-ти поверхова будівля).

Медицина в Умані буде розвиватись!


Нагадаємо, В Уманській міській лікарні провели першу діагностику на комп’ютерному томографі

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.