Завтра на Черкащині від світла почнуть відключати боржників

Опубліковано: 12.09.2021
Завтра на Черкащині від світла почнуть відключати боржників

Через велику кількість боржників, які не вжили жодних заходів для врегулювання питання своєї заборгованості, 13 вересня 2021 року розпочинається кампанія з відключення споживачів-боржників від електропостачання. Про це повідомляє пресслужба ТОВ «Черкасиенергозбут». 

Відключення потягне за собою додаткові витрати на оплату послуг із відключення/підключення, які можуть сягати кількох тисяч гривень.

До того ж, процедура підключення після від’єднання від мережі за несплату є досить тривалою, оскільки споживач спочатку має в повному обсязі оплатити наявну заборгованість, потім звернутися до свого ЦОС за рахунками на оплату послуг з відключення і відновлення електропостачання та оплатити ці рахунки. Відновлення електропостачання здійснюється протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості.

Якщо ж причиною появи простроченої заборгованості стали скрутні життєві обставини і Ви не в змозі погасити її одноразово, Ви маєте можливість укласти договір про реструктуризацію.

Для цього Ви маєте звернутися до свого центру обслуговування споживачів із заявою, копіями паспорту, ідентифікаційного коду і обов’язково довідками, що підтверджують неплатоспроможність споживача. Працівниками ЦОС визначиться сума першого внеску, який потрібно оплатити до моменту укладання Договору, а на залишок боргу будуть визначені строки його погашення та щомісячний розмір платежів.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.