Звенигородець будує піраміду, щоб лікувати нею людей

Опубліковано: 13.09.2021

59-річний звенигородець Олег Саченко будує 7-метрову піраміду. Споруду зводить у себе на подвір’ї. Каже, буде лікувати людей з її допомогою. Про це повідомляють на сайті «Вісті Черкащини».

«Кожна форма має свою енергію. Піраміда лікує хворого своїми вібраціями, – розповідає Саченко. – В цій, що я будую, можна буде перебувати скільки завгодно. Це не аналог тих, що у Єгипті. В них не можна сидіти більше 45 хвилин, бо «висмокче» всю вологу з організму. В моїй буде два майданчика. А зверху я буду якісь свої досліди проводити».

піраміда
viche.ck.ua

Чудернацьку будівлю чоловік почав ставити ще 2 місяці тому. Та для втілення ідеї потребував будівельного матеріалу. З цим йому допомогли місцеві мешканці.

«Трошки свого було, трохи люди дають, – продовжує Олег. – Зараз купую по 2 гривні одна цеглина. Але й безкоштовно давали. Дав оголошення про свої плани у соцмережі й люди відгукнулися. Не використовую цвяхів і взагалі метал, бо тоді піраміда не матиме цілющого ефекту. Все на клеях. Нині вже вигнав понад 3 метри. Має бути 7 метрів висотою. Власноруч все роблю, хоча іноді люди приходять допомогти з цим. Колись звів будинок свій, то чому б піраміду не збудувати. Все розрахував, аби не було помилки».

Джерело: Вікка

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.