Собака рвав дитину, а господар мовчки спостерігав: моторошна подія сталася на Черкащині

Опубліковано: 15.09.2021
Собака рвав дитину, а господар мовчки спостерігав: моторошна подія сталася на Черкащині

У Червоній Слободі алабай покусав дівчинку. Про це повідомляє «Суспільне«.

Інцидент стався 4-го вересня. За словами матері постраждалої дівчинки та свідків, під час події господар собаки стояв неподалік, та ніяк не втрутився і не надав жодної допомоги дитині.

Нині мати перев’язки доньці змінює тричі на день та через день їздять у Черкаси на огляд хірурга:

«Лікарі стежать, як загоюються рани, щоб не загнилися, бо вони вважаються інфекційними».

За словами 13-річної дівчинки, у той день вона була вдома з бабусею. Жінка попросила дівчину сходити до сусідки за соковичавлювачем:

«Я йшла дорогою, дійшла до Юліного двора і дивлюся, як здорова собака вибігла з кущів, я дуже перелякалася. Коли я закричала «Юлю, поможи», господар сказав «Чого ти кричиш він тебе зараз покусає». Після того собака оббігла мене, схопила за бік і почала рвати».

Сусідка Юлія Шевченко пригадала, що кинулася на допомогу, щойно почувши крики. Саме вона врятувала дівчину та викликала швидку і поліцію.

«Вона лежала на дорозі, закриваючи лице, захищала, щоб обличчя хоча б собака не пошматувала. Я почала відбивати собаку, почала забирати дитину. Дівчинка не могла йти, тому лише поповзла до мене у двір», — розповіла Юлія Шевченко.

Очевидицю, як і рідних дівчини, найбільше обурило, що це все сталося на очах у власника собаки, який навіть не спробував допомогти дитині.

«Господар стояв поруч у кущах за деревом, за усім цим спостерігав і жодної реакції не зробив. Він боявся підійти до собаки, щоб він його не покусала».

Журналістам господар собаки Петро Бутко не відчинив та телефоном розповів, що навмисно собаку без намордника та повідця з двору не випускав:

«Собаку ніхто не випускав, він сам вискочив. Я прибирав у вольєрі, а жінка моя як раз зібралася їхати у місто і калитку прочинила, собака й вискочив. А я після інсульту ледве дійшов і сказав дівчинці, щоб не ворушилася поки я дійду і заберу собаку. Дівчинка стояла, стояла, а потім почала тікати, кричати. Моя жінка пішла до них, попросила пробачення і заплатила».

Речниця нацполіції області Зоя Вовк розповіла, що визначать міру відповідальності за результатами судово-медичної експертизи:

«За цієї подією відомості внесені до єдиного обліку, а також чекаємо на результати судово-медичної експертизи, за результатами якої буде прийнято відповідне рішення про притягнення власника собаки до відповідальності. Наше законодавство взагалі передбачає, що будь-який собака має бути в наморднику і на повідці. Усе буде залежати від характеру травм, які завдані дитині. У будь-якому випадку — це адміністративна відповідальність, якщо травми дуже легкі. Якщо кваліфікують, як середньої тяжкості чи тяжкі, то тут передбачено кримінальну відповідальність».

Зоя Вовк додала, що господар понесе також цивільну відповідальність, тобто повинен відшкодувати збитки: моральну і матеріальну шкоду. Також є кримінальна стаття, як залишення особи в небезпеці.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.