Черкащина – в десятці інвестиційно привабливих регіонів для купівлі житла

Опубліковано: 16.09.2021
Черкащина – в десятці інвестиційно привабливих регіонів для купівлі житла

Темпи зростання цін на нерухомість у восьми областях України перевищують ставки дохідності цінних паперів та банківських депозитів. Про це повідомляє група компаній «Увекон» з посиланням на власне дослідження «Інвестиційна привабливість житлової нерухомості в регіонах України».

Інвестиційно привабливими є ті регіони, де темпи зростання вартості житла перевищують дохідність від альтернативних інвестицій: відсотків прибутку ОВДП та банківських депозитів.

Так, за підсумками перших 7 місяців 2021 року десять регіонів були інвестиційно привабливими для вкладання коштів у первинний ринок житла. Це Хмельницька, Дніпропетровська, Херсонська, Донецька, Київська, Полтавська, Львівська, Луганська, Волинська та Черкаська області.

Від початку року житло на первинному ринку найбільше здорожчало у Хмельницькій та Дніпропетровській областях – на 17,9% та 17% відповідно. Також суттєве зростання спостерігається в Херсонській (16,2%), Донецькій (15,7%) та Київській (14,7%) областях. Найменше від початку року житло здорожчало в Івано-Франківській та Закарпатській областях – на 0,2% та 1,3% відповідно.

Також привабливим для інвестицій минулого року було житло в Києві (зростання вартості склало 14,8%), Черкасах (11,8%), Сумах (11,8%), Рівному (10,7%) та Херсоні (10,3%).

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.