Книжку про відомого черкаського митця презентували у Києві

Опубліковано: 29.09.2021
Книжку про відомого черкаського митця презентували у Києві

У “Софії Київській” з нагоди Дня народження Георгія Нарбута, якому цього року виповнюється 135 років, була презентована українська та французька версії монографії Мирослави Мудрак «Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду».

У книзі докторка мистецтвознавства Мирослава Мудрак розглядає творчість та мистецький спадок Георгія Нарбута через оптику дизайну та творення ним різних брендів: аж до створення власного неповторного модерністського нарбутівського стилю.

Книжку про відомого черкаського митця презентували у Києві

Цьогорічна презентація — вже друга осіння вечірка на честь Нарбута в “Софії Київській”, неподалік місця, де мешкав художник: торік восени видавництво РОДОВІД святкувало там повернення «Нарбутівського збірника», виданого за підтримки Українського Культурного Фонду.

– Є такий вислів — «світло згаслої зірки»,  який означає, що зірки вже немає, але її світло присутнє. Нарбут є нашою зіркою в Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури: його роботи досі надихають і заохочують до переосмислення процесу творчості, – розповів викладач, художник Олег Грищенко.

У жовтні Нарбут «спуститься» у київську підземку: пасажири київського метрополітену  познайомляться із головними брендовими здобутками Георгія Нарбута завдяки постерам, які інформують про його дизайн грошей, печаток, герба, одягу, книжок.

На знімку:  ліворуч – директорка “Родоводу” Лідія Лихач, праворуч – продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська, монографія «Образний світ Георгія Нарбута і творення українського бренду».

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.