Поліцейські виявили на Черкащині іноземців, які підробляли документи

Опубліковано: 01.10.2021
Поліцейські виявили на Черкащині іноземців, які підробляли документи

На Черкащині правоохоронці проводять комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» та виявляють іноземців, які вчиняють адміністративні й кримінальні правопорушення. Працівники Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області спільно з працівниками Державної міграційної служби впродовж місяця, до 1 жовтня, проводять комплекс профілактичних заходів, спрямованих на протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.

Під час відпрацювання території Черкаської області правоохоронці склали 159 адміністративних протоколів на іноземців-порушників. Крім того, виявили п’ятьох громадян, які вчинили на Черкащині кримінальні правопорушення за статтею 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).

Працівники поліції направили до Державної міграційної служби п’ять подань на іноземців щодо скорочення терміну їхнього тимчасового перебування на території України, вісім подань – про примусове повернення іноземців в країну походження та чотирнадцять подань на заборону в’їзду до України.

Основна мета – зниження кількості адміністративних та кримінальних правопорушень, які вчиняються іноземцями на території області.Такі заходи проводяться з метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які перебувають на території України незаконно.

Особливу увагу правоохоронці приділяють затриманню та видворенню іноземців, які скоюють на території Черкаської області злочини.Тож, просимо громадян надавати інформацію про осіб, які проживають в Україні, не маючи на те законних підстав, або які вчиняють адміністративні чи кримінальні правопорушення, для відповідного реагування.

За інформацією ГУНП в Черкаській області

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.