На Лисянщині жінка втекла з дому й 2 доби пролежала на землі

Опубліковано: 05.10.2021
На Лисянщині жінка втекла з дому й 2 доби пролежала на землі

У селі Бужанка, на Лисянщині, поліцейський врятував життя 45-річній жінці. Вона лежала позаду місцевої церкви й не могла самостійно рухатись. На холодній землі пробула 2 доби.

Інформація була від місцевих мешканців. Я виїхав на місце, – розповідає поліцейський офіцер громади Олександр Курінний. – Жінка була при свідомості. Я її знаю особисто. Привіз швидко її родичів. Ми спробували підняти. Самостійно не могла йти, бо відмовили ноги. Чи то від переохолодження, чи від того, що пролежала 2 дня й 2 ночі.

На очах у правоохоронця її стан погіршувався. Курінний негайно викликав «швидку». В лікарні у жінки зупинилось серце та її зуміли реанімувати.

Побачивши, що стан потерпілої різко погіршувався, я вирішив негайно викликати швидку допомогу, – продовжує офіцер. – Постійно був біля неї й надавав домедичну допомогу. На території Лисянської районної лікарні в неї настала клінічна смерть. На щастя, її «відкачали».

Як стало відомо, врятована жінка живе у сусідньому селі Кам’яний Брід. Посварившись з чоловіком, пішла з дому в Бужанку.

Нині її життю нічого не загрожує.

Джерело: Вісті Черкащини

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.