У справі Лясових з’явились нові подробиці: відомі результати експертиз

Опубліковано: 13.10.2021
У справі Лясових з’явились нові подробиці: відомі результати експертиз

Слідчі повідомили нові результати судово-медичної експертизи у справі семирічного хлопчика з Черкас, розповів “Суспільному” керівник Черкаської обласної прокуратури Олександр Воронін.

Причиною смерті дитини називають черепно-мозкову травму, що була ускладнена поліорганною недостатністю.

– Завершили дві судово-медичні експертизи: прижиттєву та після смерті дитини. Згідно із ними, причиною смерті хлопчика є черепно-мозкова травма, що призвела до крововиливу і була ускладнена поліорганною недостатністю, – зауважив Воронін.

Згідно з висновком експертиз, виключається ймовірність отримання травми внаслідок самоушкодження та внаслідок падіння з положення стоячи, падаючи на площину чи поверхню, що виступає. Також не виключено, що дитина впала з висоти до двох метрів.

– Щодо ран вух, губи та статевого органу, вони могли утворитися від укусів тварин. При цьому виключено, що синці, садна та рани на тілі дитини утворені від гасіння недопалків, дії електричного струму чи отруєння. Водночас виключено, що дитина сама так «розчухала» собі ці рани або що це була інфекційна хвороба, – зауважив Воронін.

Загалом правоохоронці опитали понад 900 людей, зокрема, і працівників “швидкої” та лікарів, які приймали хлопчика в лікарні.

Начальник слідчого управління ГУНП у Черкаській області Євген Рогачов додав, що слідчі провели п’ять оглядів, три з них – місця проживання дитини. Вилучили, зокрема, мобільні телефони. Також, додав він, загалом було призначено 15 судово-медичних експертиз. Також опитали понад 130 осіб з-поміж рідних, колективу школи, сусідів тощо.

За словами Євгена Рогачова, дослідили також умови проживання молодшої сестри хлопчика. Їх визнали безпечними.

Джерело: Про Все

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.