Під виглядом смілянських лісівників орудують шахраї

Опубліковано: 18.10.2021
Під виглядом смілянських лісівників орудують шахраї

За повідомленнями громадян у мережі Інтернет, періодично з’являються шахрайські оголошення з різними контактними номерами телефонів із пропозицією про продаж дров за невисоку ціну у Черкаській області.

У ході телефонної розмови «горе-бізнесмени», представляючись працівниками Смілянського лісгоспу, пропонують покупцю перерахувати завдаток у розмірі половини від вартості або повну суму вартості дров на банківську картку. А потім, отримавши кошти, шахраї зникають.

— Наголошуємо, що реалізація дров паливних у ДП «Смілянський лісгосп» здійснюється за таким принципом: вам необхідно зателефонувати у відділ реалізації підприємства за телефоном: (04733)2-99-96. Тут ви зможете уточнити всі моменти у нашого спеціаліста. Наступним кроком буде ваш візит безпосередньо до лісгоспу, де вам потрібно буде написати заяву на придбання дров з вказаним об’ємом продукції та в якому лісництві ви хочете відвантажити дрова. Потім ви отримаєте на руки рахунок на оплату. Йдете до банку або ж через термінали самообслуговування перераховуєте кошти і все, чекаєте машину із дровами. Жодних номерів карток Смілянський лісгосп не надає, оплата виключно за рахунком! — інформують у пресслужбі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Джерело: ВиЧерпно

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.