Вперше за 120 років свого існування Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання №2 стала оновленою та сучасною.

Опубліковано: 18.10.2021

З року в рік ремонти в школах Умані  робились за кошти батьків. Регулярно з них збирали гроші на мило, туалетний папір, інші потреби.

З початку діяльності нового мера Умані Ірини Плетньової ця ганебна практика була припинена.

Болючим питанням для дітей та вчителів Уманської міської гімназії-школи естетичного виховання №2, була відсутність туалетів у приміщенні школи. Через це вони були змушені ходити в туалет надворі. Для них це було вкрай нестерпно та принизливо.

Через такі “вуличні пробіжки” взимку школярі часто хворіли.

✅Лише зараз це питання  вирішено. У першому корпусі школи зроблено сучасні туалети.

Тепер діти та вчителі можуть ходити у туалетні кімнати з усіма зручностями.

До кінця року у другому корпусі гімназії буде оновлено туалети та замінено чаші Генуя на нові унітази.

✅В учнів школи з’явилась можливість з легкістю вивчати іноземні мови в сучасному лінгафонному кабінеті за допомогою нових комп’ютерів та навушників

✅створено кабінет робототехніки LEGO, у якому кожен може запрограмувати робота;

Вперше за 120 років свого існування Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання №2 стала оновленою та сучасною.

✅закуплено приладдя для кухні, сучасні світильники, LED-лампочки, рукавички, миючі засоби;

✅закуплено на спортзал футбольні, волейбольні, баскетбольні м’ячі, комплекти сіток, щити та корзини для баскетболу, ракетки для настільного тенісу, електротабло, шведські драбини, скакалки, гімнастичні килимки, мати, лавки, обручі та інші речі;

✅усіх вчителів забезпечено ручками, папками та іншим необхідним для роботи приладдям.

“З міським головою Іриною Плетньовою працюємо і далі над розвитком шкіл Умані” – написав Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.Нагадаємо, що У школах, дитсадках Умані буде встановлено нові вікна (ФОТО, ВІДЕО), В Умані батьки вперше за останні 30 років не здавали кошти на ремонти шкіл!