Третина кримінальних проваджень проти довкілля на Черкащині стосується незаконної вирубки лісу

Опубліковано: 29.10.2021
Третина кримінальних проваджень проти довкілля на Черкащині стосується незаконної вирубки лісу

Із початку року в Черкаській області зареєстровано 77 кримінальних проваджень за фактами вчинення незаконних порубок лісу. Найбільше таких злочинів зафіксовано на територіях Черкаського та Золотоніського районів.

Про це під час пресконференції повідомив начальник спеціалізованої екологічної прокуратури у структурі Черкаської обласної прокуратури Вадим Семенов.

За його словами, із початку року до суду прокурорами направлено 15 обвинувальних актів щодо незаконної порубки. Зокрема, у жовтні цього року завершено досудові розслідування щодо двох працівників лісництва Уманського лісгоспу.Третина кримінальних проваджень проти довкілля на Черкащині стосується незаконної вирубки лісу

Вадим Семенов

– Повідомлення про незаконні порубки сягає близько третини від загальної кількості зареєстрованих кримінальних проваджень проти довкілля, яких із початку року було 236, – зазначив Вадим Семенов. – Встановлено збитків на загальну суму 974 тисячі грн, із яких 131 тисяча грн уже відшкодовано. Заради забезпечення відшкодування збитків накладено арешт на майно, вартістю понад 3 млн грн.

Загалом судами було ухвалено 6 обвинувальних вироків щодо незаконних порубок, із яких п’ятьом особам призначили покарання у вигляді обмеження волі, а одній – позбавлення волі. Водночас усіх їх було звільнено від покарання з установленням іспитового терміну.

Ще 24 кримінальні провадження нині перебувають на розгляді в судах.

Нагадаємо, за злочини проти довкілля в обласній прокуратурі відповідає новий підрозділ.

Джерело: 18000

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.